Literat przegląda Internet nr 160

JNT Games to polska firma, w której pracuję od prawie dwóch lat. Robimy tam gry erotyczne, a ostatnio gościliśmy TVGry!

Dalej trzyma mnie Starfield a w międzyczasie siedzę i zajmuję się modeli. Wyskoczyłem na szybkie jeżdżenie Rustlerem na wieś, a potem, co jest oczywiste, odpaliłem Xboksa i wróciłem eksplorować kosmos. Ostatnio też spoglądam w kierunku Monster Huntera, chyba za sprawą tego, że pojawiła się mobilna odsłona tej serii. Nawet mam w przygotowaniu tekst na ten temat! Natomiast dzisiaj będzie o firmie, w której pracuję. W JNT Games opiekuję się zespołem tworzącym gry komputerowe. Jakie?

Od prawie dwóch lat pracuję przy grach erotycznych

Pomyślisz, że to mocne wyznanie, a dla mnie to zwykła praca. Podobnie jak dla moich współtowarzyszy. Mam to szczęście, że w JNT robię produkcje nastawione na rozgrywkę, dobrą i porządnie zrealizowaną zabawę. Tylko scenografia jest pornograficzna i erotyczna. Zresztą w firmie unikamy tego określenia, zdecydowanie części używamy zwrotu adult gaming experience. Co to znaczy? JNT robi gry dla dorosłych, które są pewnym doświadczeniem.

Zresztą, nie będzie już zanudzał. Zachęcam do obejrzenia materiału zrealizowanego przez TVGry. Nie daj się zwieść! Atmosfera jak na domówce była tylko w czasie nagrania! Jako producent trzymam wszystko żelazną ręką, a na spotkaniach trzeba być konkretnym. Do bólu! Gamedev to nie rurki z kremem, tylko pot, łzy i krew przelane w wirtualny świat!

Atak na spamerów

Scammer Payback to jeden z kanałów, który koncentruje się na uprzykrzaniu życia scammerom. Robi to w ciekawy sposób i muszę przyznać, że ma na tym polu trochę sukcesów. Nie mam na myśli tego, że dzięki temu człowiekowi zamknięty niejedno call center, ale to, że pomaga osobom, które mogą się stać ofiarami bezwzględnych oszustów.

To z materiałów na tym kanale dowiedziałem się, że scammerzy proszą o wysyłanie pieniędzy kurierem. Nawet podają dokładne instrukcje, co mówić w banku i jak przygotować paczkę. Widać, że skrypt jest dobrze przygotowany i przećwiczony. Dlatego miło jest pooglądać, jak ci oszuści denerwują się, tracą dane i dostają po łapach.