Literat przegląda Internet #14

Zrobiłem sobie dzień wolny! Taki pierwszy prawdziwie WOLNY! Co prawda okazało się, że mam problem z odpoczywaniem i wkrótce będę musiał sobie utworzyć zadania „odpocznij”, ale po kilku godzinach pokonałem w sobie myśli o pracy. Odpocząłem, wbiłem drugą dywizję w lidze Guild Wars 2 i już mogę uznać tydzień za doskonały.

Najpierw odrobina autopromocji. Współpracuję z portalem Save!Project, w którym zajmuję się pisaniem tekstów i nagrywaniem podcastów. Ostatnio, dzięki współpracy z Mariuszem Borkowskim, zaczęliśmy tworzyć audycje o muzyce w grach komputerowych. Zapraszam do odsłuchania pierwszego odcinka.

Koniecznie należy obejrzeć nową krótkometrażówkę Tomasza Bagińskiego. KO-NIE-CZNIE!

A jak już pooglądacie, to ściągnijcie ebook z nowymi interpretacjami polskich legend. Poczytajcie, bo to fajna inicjatywa. I przykro mi, że nikt nie chciał oglądać kanału YT Łukasza Orbitowskiego. Gdybym wiedział, że ma to na pewno bym subskrybował…

Gdy już się zmęczycie nowoczesnością, to może wybierzcie się na jakąś włóczęgę? Trafiłem na ciekawy zestaw zdjęć, z krótką historią, której morał brzmi „mniej, znaczy więcej”.

To, że w Polsce nie potrafimy dyskutować o poważnych sprawach, nie jest dla mnie niczym nowym. Potwierdza to tekst Macieja Sikorskiego. Co prawda autor pisze o ekologii, ale widać, że naszym polskim problemem jest brak umiejętności prowadzenia debat publicznych.