Mam tydzień z gatunku „i tak wszystkiego nie zrobisz przed Świętami i będziesz pracował do samego Sylwestra”. Najwyraźniej tak właśnie będzie. Tu coś do napisania, tam do poprawienia, zajęcia do przygotowania. A ranga w lidze Guild Wars 2 sama się nie zrobi. Podobnie jak doktorat, który sam się nie napisze.

Dość narzekania! Przenieśmy się do świata, w którym przypala się cebulę. Steam pozwolił na usuwanie gier z konta, co sprawiło, że w Sieci narodziła się krucjata. Internauci przeszkadzają w procederze wypożyczania gier na Allegro. Idzie im całkiem nieźle.

Zostańmy na chwilę w świecie gier komputerowych. Uzależnienie od nich, to temat trudny i mam wrażenia, że wywiady takie jak ten, raczej szkodzą, niż pomagają. Sporo stereotypów, czczego gadania i opowieści o niczym.

Porozmawiajmy o pisarzach i ich pozycji we współczesnej rzeczywistości. Świetny wywiad, w którym głównym tematem okazuje się Polska. Ale ta inna, mniej kolorowa, niż ta znana z TVNu.

Gustawa Klimta znają wszyscy miłośnicy sztuki oraz hipsterzy. Zainteresowani realistycznymi odtworzeniami jego dzieł erotycznych? Zapraszam do oglądania, mnie rozczarowały, ale może kogoś zachwycą.

Na koniec coś, co nie daje mi spokoju. Świat pędzi w tempie niesamowitym, ale czy na pewno te sześć umiejętności stanie się przeżytkami? Mam sporo wątpliwości, co do tego zestawienia.