Tydzień mija mi pod znakiem przygotowywania się do pewnych zmian. Nic więcej na temat nie napiszę, żeby nie zapeszać. Wolę być ostrożny w sądach i przeczuciach, niż potem się sparzyć. Najgorsze jest to, że wczorajsza Strefa Gadania natchnęła mnie do powrotu do gry DOTA 2. Straszne…

Informacja na temat walki z planowanym postarzaniem produktów bardzo mnie ucieszyła. Czyżby Unia Europejska miała się nam na coś przydać, poza jednoznacznym definiowaniem długości marchewek?

Sprawa dotycząca kryzysu w firmie Adweb wciąż nie jest skończona. Poprzedni administrator postanowił opublikować własne oświadczenie. Najwyraźniej miał dość bycia kozłem ofiarnym.

Pisarze i Fejsik? Związek obowiązkowy? A może tylko okazjonalny? Na „Dwutygodniku” pojawił się interesujący tekst na temat trudnych związków literatury i mediów społecznościowych.

Edwin Bendyk pisze o partii Razem i jej wspólnotowym charakterze. Ten felieton uświadomił mi, jak bardzo jesteśmy w Polsce podzieleni, a konflikty interesów ukrywamy pod różnymi pięknymi hasłami.

Na koniec wywiad z Adrianem Zandbergiem. Coś dużo mi wyszło tej partii Razem, ale sama rozmowa bardzo ciekawa.