Literat przegląda Internet #44

Remont idzie pełną parą! Zerwana tapeta odsłoniła kilka niespodzianek, ale odrobina gipsu wystarczy, aby sobie z nimi poradzić. Pozostała jeszcze wycieczka po tapety, wiadro farby oraz zestaw pędzli i wałków. Drobiazg! Potem trzeba to wnieść na trzecie piętro i na szczęście mam do dyspozycji windę towarową.

Słyszeliście o Michale „Śledziu” Śledzińskim? Nie? To zobaczcie jego galerię prac nieukończonych i KONIECZNIE przeczytajcie Osiedle Swoboda. Ciachciarachciach!

Ostatnio skończyłem czytać książkę Naomi Klein dotyczącą zmian klimatu. A tu okazuje się, że naukowcy mają dosyć ignorowania tej sprawy przez polityków. Wystosowali list.

Gry free2play to bardzo drażliwy temat… Warto przejrzeć listę 100 najlepszych i zastanowić się, czy produkcję na pierwszym miejscu można faktycznie uznać za doskonałą realizację tego modelu.

Aktualnie czytam o nieuchronnej robotyzacji. Dziennikarzy również można zastąpić, zrobił to już magazyn „The Drum”.

Jak będzie wyglądał człowiek przyszłości? Czy powinniśmy zrobić redesing naszych ciał?