Literat przegląda Internet #46

Ściany pomalowane! Coraz bliżej końca! Co prawda najwięcej czasu zajmują drobiazgi, ale ostateczne przykręcenie śrubki powoli pojawia się na horyzoncie. Za sprawą czynności remontowych mniej czytam, mniej gram, mniej piszę, Tak, tragedia, problem pierwszego świata, jednak chciałbym mieć tydzień, który spożytkuję na swoje rzeczy.

Niekontrowersyjne reformy partii Ryszarda Petru. Pamiętam, że miałem przyjemność porozmawiać ze studentami na jeden temat. Zapytałem, czy dzisiaj jedli jacht z pomidorem i co częściej kupują – bułki, a może nowe telewizory?

Przeróbki w „Wiadomościach” doczekały się komentarza w „Independent”.

Kolejny tekst o tym, że bardzo ważne jest czytanie regulaminu. Najwyraźniej niektórzy wciąż o tym zapominają i chętnie wpadają w sidła zastawiane przez nowoczesną technologię.

Skończył się 6. sezon „Gry o Tron”. Może, aby zabić czas w trakcie oczekiwania na kolejny, warto sięgnąć po jakiś komiks utrzymany w konwencji fantasy?

Żyjemy w czasach schyłku intelektualistów. Być może właśnie dlatego uniwersytety nie potrafią odnaleźć się w ponowoczesnym świecie?