Literat przegląda Internet #5

Kwerenda trzyma mocno! Dzięki niej mam więcej pomysłów na teksty, ale jednak zajmuje trochę czasu. Dlatego moja lista „przeczytam lub obejrzę później” pęka w szwach. W tym tygodniu trafiły mi się dwie ciekawe zbiórki, interesujący wywiad i kiepskie wydarzenie w Guild Wars 2. OldUpa – kolega z redakcji – powiedziałby, że nie ma co załamywać rąk, w końcu wyszła odrodzona DOTA 2.

Najpierw komiks. Rafał Szlapa zbiera na kolejnego Blera (i jest w tym nawet rym!). Obejrzyjcie jego wcześniejsze prace, zapoznajcie się z akcją na Wspieram.to i dołóżcie swoją cegiełkę. Bler to jeden z ciekawszych polskich superherosów. Na dodatek jest świetnie narysowany.

A teraz planszówka! Games Factory Publishing zbiera na wydanie Namiestnika. Rzecz wygląda bardzo interesująco, sama gra zebrała już trochę pozytywnych recenzji. Myślę, że polscy fani planszówek chętnie by się do niej przysiedli.

Coś dla Pc Master Race. Blaszak się wam znudził, a nie chcecie kupować nowej obudowy? W takim razie niech wasz ukochany komputer stanie się stolikiem!

Jeżeli wydajecie książkę, film lub komiks zastanówcie się nad tytułem, to może pomóc uniknąć kontrowersji. Tournament of Rapist dostał się w krzyżowy ogień zarzutów.

Jedną Strefę Gadania poświęciliśmy na próbę zdefiniowania gier niezależnych. Po przeczytaniu tego tekstu uważam, że powinniśmy porozmawiać o Indiepocalipsie.

//Obrazek wyróżniający: Zarko Drincic / Yesterday news (CC BY ND 2.0)