Literat przegląda Internet nr 183

Ostatnio obejrzałem film o tym, jak człowiek walczył z płytą główną ze starego Maca i wygrał. Na swój sposób było to fascynujące.

Dzisiejszy przegląd będzie zawierał film oraz wywiad. W pierwszym przypadku zapraszam do mojego świata, czyli obejrzenia materiału na temat tego, jak ktoś bawi się płytą główną ze starego Maca. Tak, często zerkam na takie rzeczy, lubię patrzeć, jak ludzie lutują. Natomiast wywiad będzie o temacie, który od dłuższego czasu jest obecny w mediach. Będzie o wojnie.

Hackowanie sprzętu

Lubię rozkładać sprzęt, a potem go składać do kupy. Zdarza się, że zostanie mi trochę śrubek, ale mam więcej sukcesów, niż porażek w walce z elektroniką. Być może dlatego ciągnie mnie taki materiałów jak poniższy film.


Ponad 40 minut na temat dodawania pamięci do płyty głównej ze starego Maca. Podoba mi się ta walka człowieka z maszyną.

W sprawie wojny

Na łososiowym forum na temat gamedevu, pojawił się rewelacyjny wywiad na temat wojny. A także całej narracji wokół niej. Myślę, że wypowiedzi Edwina Bendyka są bardzo cenne i pokazują odmienną perspektywę od tej, na którą trafiam w mediach. Co mnie nie dziwi, w końcu nic tak dobrze nie klika jak strach.